17 grudnia 2013

Einstein, Lip Therapy Cooling Lip ReliefOcena: 5/5


Cena: w Rossmanie ok. 10 zł (w sieci nawet poniżej 2 zł!)


Konsystencja: konsystencja wazeliny


Kolor: słomkowy, na ustach bezbarwny


Zapach: mentolowo-kamforowy, delikatny, dość przyjemny

 
Wydajność: mimo niewielkiego opakowania (3,16 g) wydajność satysfakcjonująca


Moje oczekiwania: regeneracja ust poprzez intensywne nawilżenie po wysuszającym działaniu niektórych kolorowych pomadekfot. archiwum prywatne 5waystobepretty.blogspot.com 

Co obiecuje producent: 
 

(źródło: http://wizaz.pl)

Balsam do ust z witaminami A + E. Świetnie nawilża a także chroni usta przed wpływem czynników zewnętrznych: wiatrem, słońcem, zmienną temperaturą. Dodatkowo wygładza je.
Niewielkie wymiary balsamu umożliwiają noszenie go zawsze przy sobie i stosowanie w każdej chwili.


Moja opinia:


Po pierwsze- uroczy, zgrabny słoiczek <3 Zanim dokonałam zakupu napotkałam wiele pozytywnych opinii odnośnie tego amerykańskiego mazidełka. W 100% muszę się z nimi zgodzić. Za tak śmiesznie niską cenę otrzymujemy świetny produkt, który robi to co do niego należy- nawilża usta i przynosi ulgę (delikatny efekt chłodzenia). Po nałożeniu przez dłuższy czas utrzymuje się na ustach, a o jego działaniu świadczy delikatne mrowienie. W zaciszu domowym (polecam nakładanie grubej warstwy przed snem) i w niższych temperaturach sprawdza się bardzo dobrze, przy większych mrozach postawiłabym już na coś bardziej treściwego.


Zalety i wady:


Dla mnie produkt ten pozbawiony jest wad. Dlaczego? Dlatego, że robi to co ma robić- ratuje moje usta w sytuacjach kryzysowych. Dodatkowo zauważyłam, że moje usta zrobiły się trochę bardziej odporne na wysuszające działanie kolorowych pomadek.


Podsumowanie:


Rewelacyjna cena, urocze opakowanie, świetne działanie. Kolejny słoiczek już mam i na pewno na tym nie poprzestanę. Na rynku dostępna jest również wersja różowa- Hydrating Lip Cream. Być może niedługo przyjdzie mi ją przetestować i porównać z tym małym czerwonym cudeńkiem :)
N.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny :)
Będzie nam bardzo miło jak zostawisz komentarz, a jeśli jesteś ciekawy naszych nowych recenzji dodaj nas do obserwowanych.
Możesz być pewien, że odwiedzimy Twojego bloga i... ;)